قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » تخصیص بودجه ۳۰۰ میلیون دلاری پنتاگون به سازمان تروریستی ی پ گ / پ ک ک

پنتاگون جزئیات بودجه ای که برای سال مالی ۲۰۲۰ از کنگره درخواست نموده است را اعلام داشت

بودجه ای۳۰۰ میلیون دلاری از سوی وزارت دفاع ایالات متحده امریکا، پنتاگون،  به سازمان تروریستی ی پ گ / پ ک ک که از نام SDG (نیروهای دموکراتیک سوریه) استفاده میکند تخصیص داده شد.

پنتاگون جزئیات بودجه ای که برای سال مالی ۲۰۲۰ از کنگره درخواست نموده است را اعلام داشت.

اعلام گردید که حکومت دونالد ترامپ از کنگره، بودجه ای ۷۱۸٫۳ میلیارد دلاری برای پنتاگون درخواست کرده است.

در صندوق جنگی، برای دیوار مرزی مکزیک که از سوی ترامپ طراحی شده است و برای وضعیتهای اضطراری، ۹٫۲ میلیارد دلار اختصاص داده شد.

حکومت امریکا که سال گذشته برای برنامه آموزشی – تجهیزاتی در عراق و سوریه در چهارچوب مبارزه با سازمان تروریستی داعش، ۱ میلیارد و ۴۰۰ میلیون دلار تخصیص داده بود، امسال این مقدار را به ۱ میلیارد و ۴۵ میلیون دلار کاهش داد.

از صندوق مورد بحث، ۷۴۵ میلیون دلار به ارتش عراق و ۳۰۰ میلیون دلار به برنامه آموزشی – تجهیزاتی سوریه اختصاص داده شد. در این بودجه، برای حمایت از امنیت مرزی کشورهایی که با سوریه هم مرز میباشندف ۲۵۰ میلیون دلار در نظر گرفته شد.

بدین ترتیب پنتاگون، در چهارچوب مبارزه با داعش در سوریه، ۵۵۰ میلیون دلار برای محافظت از مناطق تحت اشغال سازمان تروریستی جدایی طلب ی پ گ / پ ک ک جدا شد.

پنتاگون سال گذشته برای برنامه آموزشی – تجهیزاتی و امنیت مرزی، ۵۵۰ میلیون دلار تخصیص داده بود.

حکومت امریکا که پایان مبارزه با داعش و خروج از سوریه را در دستور کار خود داشت، در صندوقی که به سوریه اختصاص داده بود، کاهشی نشان نداد.

از سوی دیگر در دوره ای که ایالات متحده امریکا، در پی یافتن نیروهای ائتلافی برای حمایت از ی پ گ / پ ک ک در سوریه، میباشد، پنتاگون به کشورهایی که “از عملیاتهای امریکا حمایت میکنند”، بدون مشخص نمودن نام منطقه و یا کشور، بودجه ای ۶۰۰ میلیون دلاری اختصاص داده است که این نیز بسیار جلب توجه میکند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انجمن بی تاوان آذربایجان غربی | بی تاوان