قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار ویژه » افشاگری جنجالی کادر سابق پژاک : لقمان شهابی ا وجود بیماری ایدز با دستور سران پژاک با کادرهای گروه روابط جنسی بر قرار می کند.

به گزارش انجمن بی تاوان : سوران تاوانی از کادرهای سابق پژاک در ادامه افشاگری علیه گروه پژاک از سیاست ضد بشری پزاک و پ ک ک پرده برداشتو گفت :لقمان شهابی از دوستان بنده در اقلیم کردستان عراق و از هواداران سر سخت پژاک با وجود بیماری ایدز با دستور سران پژاک با کادرهای گروه روابط جنسی بر قرار می کند.

سوران تاوانی در خصوص رفتار غیر انسانی فرمانده هان پژاک گفت: لقمان شهابی از دوستان بنده در پژاک بود ،لقمان بعنوان هوادر پژاک جایگاه خوبی در میان شورای رهبری و فرمانده هان پژاک داشت و پس از قتل برادرش عرفان شهابی که از کادرهای پژاک بود توانست اعتماد سران پژاک را جلب و به اطلاعات محرمانه ی گروه دست یابد.

سوران تاوانی به نقل از لقمان شهابی می گوید : من مبتلا به بیماری ایدز هستم و بنا به درستور فرمانده هان ارشد پژاک ماموریت یافته ام با برخی کادرهای پژاک در کمپ مخمور و یا در روستاهای قندیل روابط جنسی بر قرار نمایم تا آنان مبتلا به بیماری ایدز شوند.

سوران تاوانی می گوید استدال این رفتار پزاک را از لقمان جویا شدم و وی در جوابم گفت :من نمیدانم چرا فرمانده هان از من میخواند بیماری خود را در گروه ترویج دهم ولی یکی از فرمانده هان در این مورد به من گفت است : “اگر یک نفر از اعضای گروه مبتلا به ایدز به ایران باز گردد میتواند جامعه را آلوده و جمهوری اسلامی ایران در معرض اتهام به فساد قرار دهد و در ضمن همه اعضای پژاک دیر و یا زود در راه کردستان کشته خواهند شد پس فرقی ندارد که بیمار کشته شوند و یا سالم …

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انجمن بی تاوان آذربایجان غربی | بی تاوان