قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار پ ک ک و پژاک » اخاذی پژاک از عشایر کُردستان در آستانه عید قربان

گروه کردستیز پژاک عید قربان را بهانه قرار داده و عشایران و روستائیان کُردنشین صفر مرزی را مکلف نموده تا هر خانواده یک راس گوسفند در راه آزادی کردستان به پ ک ک و پژاک اهدا کنند.

به گزارش انجمن بی تاوان ،اخاذی و باج گیری از روستائیان صفر مرزی کردستان در راستای مبارزه با آزادی کردستان از منابع تامین مالی تروریست های پ ک ک و پژاک محسوب می گردد .
با نزدیک شدن به عید قربان کادرهای پ ک ک و پژاک این عید را بهانه قرار داده و با حضور در روستاهای صفر مرزی و عشایر شهرستان های ماکو و چالداران از توابع استان آذربایجان غربی ،با تهدید و اراعاب ، خانواده ها را مکلف نموده اند تا هر خانواده یک راس گوسفند در اختیار آنان قرار دهد.

با وجود شرایط نابسمان اقتصادی کشور و با توجه به اینکه تنها منبع درآمدی عشایر از دامپروری می باشد ،کادرهای پ ک ک و پژاک بدون هیج گونه توجهی به شرایط اقتصادی عشایر و روستائیان ،عدم پیروی از خواسته های آنان را خیانت به کردستان و مبارزان کُرد تلقی نموده و سزایی فرد خائن را را مرگ اعلام کرده اند.
اکنون روستائیان در تقابل با خواسته های نا به حق تروریست های پ ک ک و پژاک ،طی درخواستی از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران درخواست نموده اند با حضور مقتدارنه پاسدارن و مسلح نمودن عشایر بسیجی مانع از تحقق خواسته های تروریست ها شوند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انجمن بی تاوان آذربایجان غربی | بی تاوان